Antalyaspor ile Gaziantep F.K.

Antalyaspor ile Gaziantep F.K.

Antalyaspor ile Gaziantep F.K. arasında pazartesi oynanacak olan Spor Toto Süper Lig karşılaşmasına daha önceden sabıkalı hakem Hüseyin Göçek atandı.

Geçtiğimiz sezon Gaziantep F.K.’nın play off yarı final ikinci maçında düdük çalan hakem olan Hüseyin Göçek gözünün önünde cezasahası içerisinde Osmanlıspor oyuncusunun eliyle yön değiştirdiği topa penaltı vermemiş hatta VAR’a gidip burada da defalarca izlemesine rağmen kararını değiştirmemişti.

BU SEZON iKiNCi KEZ

Hakem Hüseyin Göçek bu sezon ikinci kez Gaziantep F.K.’nın maçında düdük çalacak.

Geçtiğimiz sezon Osmanlıspor maçında facia bir yönetim sergiledikten sonra MHK tarafından dinlendirilmeden sürekli görev verilen hakemlerden olan Hüseyin Göçek Gaziantep F.K.’nın deplasmanda berabere kaldığı Sivasspor maçında düdük çalmıştı.

Bu maçtan sonra 6 Süper Lig maçında daha görev verilen Hüseyin Göçek’in nasıl bir yönetim ortaya koyacağı ise merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon play off yarı final ikinci maçında Osmanlıspor ile Gaziantep F.K. arasında oynanan maçta kırmızı siyahlılar lehine Hüseyin Göçek’in vermediği penaltı sebebiyle maç zora girmiş ve ev sahibi ekibin 2 0 üstünlüğü ile sona ermişti. Maç boyunca kötü yönetimiyle ve verdiği hatalı kararlarla dikkat çeken ve Gaziantep F.K. adına maçı deyim yerindeyse katleden Hüseyin Göçek’in uzun bir süre sonra tekrar bir Gaziantep F.K. maçına atanması ise kırmızı siyahlı taraftarlarcada sosyal medyadan yorum yağmuruna tutulmasına sebep oldu

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Novel Kitap