ASLAN AVINDAYIZ

ASLAN AVINDAYIZ

Spor Toto Süper Lig’in 11’inci haftasında temsilcimiz Gaziantep F.K. bugün Avrupa’dan yaralı bir şekilde dönen Galatasaray’’ı konuk ediyor. Zorlu maç Kalyon Stadı’nda oynanacak olurken saat 20.00’da başlayacak.

Salı gününden bu yana zorlu maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren kırmızı siyahlılar dün son ter idmanını yaptıktan sonra kampa girerek maç saatini beklemeye başladı. Galatasaray’ı yenerek ligdeki çıkışını devam ettirip üst sıralarda söz sahibi olmak isteyen Gaziantep F.K.’da 3 puandan başka birşey düşünülmüyor. Taraftarıyla birlikte İspanya’dan büyük bir hezimetle dönen Galatasaray’ı mağlup etmenin hesaplarını yapan Gaziantep F.K.’da tüm konsantrasyon bu yönde yapılmış durumda.

Bugün Gaziantep F.K. ile Galatasaray arasında oynanacak olan müsabakada Cüneyt Çakır’ın yardımcılıklarını ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Bu karşılaşmada VAR hakemi olarak ise Volkan Bayarslan görev yapacak.

Cüneyt Çakır şu ana kadar Gaziantep F.K.’nın 5 maçında düdük çaldı. Bu maçlardan 2 mağlubiyet 2 beraberlik 1’de galibiyet çıkartan kırmızı siyahlılar Cüneyt Çakır ile 2 kez de kırmızı kart ile cezalandırıldı. Çakır Galatasaray’ın ise 51 maçnda düdük çaldı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Novel Kitap