“Basının desteğini çok önemsiyoruz”

“Basının desteğini çok önemsiyoruz”

Büyükekşi’den 10 Ocak Mesajı:

“Basının desteğini çok önemsiyoruz”

Gaziantep Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyükekşi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Büyükekşi mesajında, basının demokrasilerin ve çağdaş yönetim anlayışının vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirterek, “Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi için mesai kavramı gözetmeksizin, ilkeli, kişilik haklarına saygılı, doğru, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı ile görev yapan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Gaziantep FK Başkanı Büyükekşi, basının takımla şehir arasında önemli bir köprü vazifesi gördüğünü de belirterek, şöyle devam etti:

“Her zaman söylediğimiz gibi Kırmızı-Siyahlı renklere gönül vermiş olan taraftarımız bizim en önemli gücümüzdür, silahımızdır. Çünkü, 12. adam olarak gördüğümüz taraftarımızın desteğinin futbolcularımızın moral ve motivasyonuna etkisi çok büyüktür. Gazianteplilerle ve taraftarımızla aramızdaki köprü olan basınımızın desteğinin devam etmesi takımımızın başarısının kalıcı hale gelmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Her zaman takımımızın yanında olan, desteklerini esirgemeyen basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle görevini fedakarca yerine getirerek, vatandaşlara haber ve bilgi akışını sağlayan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılar diliyorum. Bu vesile ile ebediyete intikal etmiş basın mensuplarına da yüce Allah’tan rahmet diliyorum.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER