Gaziantep Kolej Vakfı’nda, spor şöleni

Gaziantep Kolej Vakfı’nda, spor şöleni

GAZİANTEP, (DHA) 

GAZİANTEP Kolej Vakfı Özel Okullarında düzenlenen çeşitli sportif etkinliklerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramını coşkuyla kutladı.

Bir birinden farklı sportif faaliyet ve yarışmaların gerçekleştirildiği etkinlikler gün boyu sürerken GKV’nin Genç Erkekler Basketbol Takımı beden eğitimi zümresinde görev alan öğretmen ve idarecilerle gösteri maçı gerçekleştirdi. Nefeslerin tutulduğu gösteri maçında izleyenlere adeta bir basketbol şöleni yaşatıldı.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramını etkinlikleri şölen tadında kutlandı.

Etkinlikler çerçevesinde GKV Özel Okulları Beden Eğitimi Zümresi tarafından düzenlenen sportif yarışmalar büyük dikkat çekerken, öğrencilerin yarışmalardaki yüksek performansı dikkat çekti. Gaziantep’in efsaneleşen GKV Genç Erkekler Basketbol Takımı düzenlenen etkinliklerde öğretmenleriyle bir gösteri maçı yaptı. Maça birinci yarıda öğretmenlerle çıkan GKV Spor Kulübü Başkanı Can Hoşcan, ikinci yarıda lise takımında oynayarak sporculara moral verdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının büyük bir coşkuyla kutlandığını ifade eden GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan, “Kurumumuz bünyesindeki beden eğitimi spor zümresi tarafından hazırlanan etkinlikler gerçekten gençlerimizin kutlamaları dolu dolu yaşamasını sağlamıştır. Program kapsamında beden eğitimi öğretmenlerimizin düzenlediği çeşitli sportif yarışmalar yapıldı. Yapılan sportif yarışmalara öğrenciler büyük ilgi gösterdi ve rekor düzeyde katılım sağlandı. Müsabakalar sonunda günün anısına dereceye giren öğrenciler madalya ile ödüllendirildiler. Renkli ve coşkulu ve geçen etkinliklerde en görkemli kısmı beden eğitimi öğretmenleri ve öğrenciler arasında yapılan basketbol maçının yanı sıra okullarımızın beden eğitimi öğretmenleriyle öğrenciler arasındaki gösteri maçı büyük ilgi gördü. Bir birinden farklı sportif etkinlik ve yarışmaların gerçekleştirildiği kutlamalarla kutlamalarımız adeta şölen havasında geçti.

Etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen beden eğitimi zümresini ve öğrencilerimizi kutluyorum” şeklinde konuştu.

GKV Özel Okullarında düzenlenen etkinlikler kapsamında basket bol gösteri maçının yanı ayak tenisi, futbol hedef yarışması, mini voleybol, sokak basketbolu, bilek güreşi ve hazine avı yarışması gerçekleştirildi.

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER