KANA BİYİK: GÖREVİMİ YAPTIM

KANA BİYİK: GÖREVİMİ YAPTIM

Alanyaspor maçında takımının beraberlik golünü kaydeden tecrübeli futbolcu Kana Biyik “ Ben sadece görevimi yaptım” dedi.

Alanyaspor karşısında 3 puan değerinde 1 puan elde ettiklerini belirten Kana Biyik; “ İlk önce golü attım ama sadece görevimi yaptım ben. Zor bir maç bizi bekliyordu biliyorduk. Hocamız bizi hazırlamıştı. Lig liderine karşı oynadık. Önemi bir puandı 3 puan değerinde 1 puandı. En önemlisi buydu. Takım arkadaşlarım herkes görevini gayet iyi yaptı. Gol attığım için mutluyum ama bunlar normal şeyler. Futbol kariyerimde sadece görevimi yerine getirmeye çalışıyorum, bunun dışında gol attığım için de mutluyum.

AYNI CİDDİYETLE ÇALIŞIYORUZ

Bütün maçlara aynı ciddiyetle çalışıyoruz. Bu maçta bizim için önemli bu arkadaşlarımızı ve bizim özgüvenimizi arttıran bir prova. Ankaragücü’ne de ayrı bir ciddiyetle çalışıyoruz. Takımımın tabeladaki yerini söylemek benim hoşuma gitmez ve tahmin yapmak zor. Görüyorsunuz herkes birbirine yakın zaten. En alttaki 9 puan bizim 12 puan arada 3 puan fark var. Ankaragücü ile aramızda 3 puan fark var. Çok puan farkı yok o yüzden yorum yapmak istemiyorum ama umarım yukarılarda bitiririz ligi.

SUMUDİCA’NIN UZATMASINDAN ÇOK MUTLU OLDUM

Ben çok mutlu oldum kendi açımdan. Daha önce kendisiyle eski takımda çalışmıştım takım içinde harika bir haber bence çok iyi bir hoca çok iyi bir karakter eve giderken öğrendim haberi kontratın uzatıldığını bu yüzden çok mutlu oldum gerçekten kendisinin takıma en iyisi vereceğinden eminim.” dedi. GAZİANTEP GÜNEŞ

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Novel Kitap