Nizip’te Kan Bağış Kampanyası

Nizip’te Kan Bağış Kampanyası

NİZİP Ticaret Odası (NTO) ve Türk Kızılayı Nizip Şubesi işbirliği ile “Yardımsever Olmak Kanımızda Var” sloganıyla geleneksel hale getirilen Kan Bağışı Kampanyası Nizip Ticaret Odası’nda gerçekleşti.

Kan Bağışı Kampanyası’na Başkan Mehmet Özyurt başta olmak üzere, Nizip Ticaret Odası üyeleri, çalışanları ve vatandaşlar da destek verdi. Kan bağışı alışkanlığını arttırmak istediklerini belirten Nizip Ticaret Başkanı Mehmet Özyurt “Nizip Ticaret Odası olarak daha önceki yıllarda yaptığımız gibi bugünde kan bağışı yaparak hayat kurtarma çabası içerisindeyiz” dedi.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kan bağışının önemi ve bilinciyle hareket ettiklerini belirten Özyurt şunları söyledi:

“Nizip Ticaret Odası olarak yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Türk Kızılayı Nizip Şubesi işbirliği ile “Yardımsever Olmak Kanımızda Varö sloganıyla Nizip Ticaret Odası’nda Kan Bağışı Kampanyası düzenleyerek bugün üyelerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte kan bağışında bulunuyoruz. Sosyal sorumluluğumuzun gereğini yerine getirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Herkesin bir gün kana ihtiyacı olabilir, çünkü kan hayattır. Türk Kızılay’ının kan taleplerine cevap verebilmesi için stoklarının her zaman yeterli olması gerekir. Bizlerde Kızılay Kan Merkezi’nin yaşatmak adına böyle bir faaliyet düzenlemekteyiz. Kan vererek hayat kurtaran herkese teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin.”

Nizip Kızılay Başkanı Mehmet Genç ise Kan bağışı kampanyasının düzenlenmesinde ve Kızılay’a verdikleri desteklerden dolayı Nizip Ticaret Odası yönetimine teşekkür ederek Başkanı Mehmet Özyurt’a çiçek verdi.

DHA

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/kilimrad/public_html/wp-content/themes/theHaberV2/footer.php on line 125