RATEM ANKARA ZİYARETİ

RATEM ANKARA ZİYARETİ

RATEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız, İlhan YALÇIN ve Mustafa Öztürk İŞLER, Genel Saymanımız Zafer BEYAZ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ömer Faruk HAMURCU ve Hakan KANDEMİR ’den oluşan bir heyet ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdik.

AK PARTİ Medya ve Tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hamza DAĞ, AK PARTİ Genel Başkan Vekili Sayın Binali YILDIRIM ve TÜRKSAT yetkilileri ile gündemimizdeki konularla ilgili görüşmelerde;

Hamza DAĞ ile daha önceki ziyaretimizde de ilettiğimiz taleplerimiz ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk.

Siyasi Parti ziyaretlerimize AK PARTİ Genel Başkan Vekili Sayın Binali YILDIRIM ile başlamış bulunuyoruz. Bu ziyaretimizde sektörümüzün sorunları ve çözüm önerilerimizle birlikte Taleplerimizi de Kendilerini ileterek destek istedik .

TÜRKSAT Pazarlama Koordinatörü Süleyman KUZU ile yaptığımız görüşmelerde Yerel Uydu TV’lerimizin sorunlarına kalıcı çözüm üretebilmek için oluşturduğumuz sistem ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk.

Önümüzdeki günlerde de diğer Siyasi Parti Genel Başkanları ve Büyük Şehir Belediye Başkanlarını ziyaret programlarına başlıyor olacağız.

M.Aydın ŞERBETCİOĞLU

RATEM Yönetim Kurulu Başkanı

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER