ŞAMPİYON OLACAĞIZ

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Önlerinde oynayacakları her maçın final niteliği taşıdığını dile getiren Altıparmak; “ Dediğim gibi bizim için her maç final. Bundan önce söylemiştik. Kaybetmeye tahammülümüzün olmadığı haftalara giriyoruz. Geçen hafta Altay karşısında çok istedik. Maçın başından sonuna kadar çok istekli ve arzulu oynadık.

Özellikle son yarım saat rakibi bayılttık diyebilirim. Ama bir türlü ikinci golü bulamadık. İkinci golü bulmuş olsaydık çok daha farklı olurdu. Tabi rakibin konumuda çok önemliydi. rakipte maça ligin son maçı düşüncesiyle çıktı. Eğer bizim maçı kazanmış olsalardı play-off umutları devam edecekti. Bu atmosferde çıktılar maça. İki takımada beraberlik yaramadı.

Bizim oynadığımız futbol isteğimiz ve arzumuz gerçekten çok iyi idi. Biz bu takım olgusunu yakaladık. Bu olguda bizi şampiyonluğa götürecek. İlk iki umudumuz matematiksel olarak devam ediyor. Sonuna kadar gideceğiz. Şu an takımda çok iyi bir hava var. Birlik ve beraberlik içerisinde olmamız bizi şampiyonluğa götürecek. Bu ilk ikiden olur, play-off’tan olur ama olacak.

Mayıs ayı bittiğinde daha öncede söyledim şampiyon olacağız. Sadece bu bizim çalışmamızla olmayacak. Taraftarlara çok ihtiyacımız var. Özellikle iç sahadaki maçlarda taraftarlarımıza çok ihtiyacımız olacak. Herkes artık bu şehrin bu takımın basını ile taraftarıyla yöneticisi futbolcusuyla herkesin inandığını göstermemiz lazım. İnşallah Mayıs ayının sonunda da hep beraber hedefimize ulaşacağız.

Biz maçlarımızı kazanıp rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Futbolda biraz futbol şansınında olması gerekiyor. Rakiplerimizin maçlarınıda izliyoruz. Nasıl kazandıklarınıda görüyoruz.

Futboda hiç birşeyin garantisi yok. Belki çok basit bir takım herkesin yendiği bir takıma puan kaybedecekler. Belkide o kesin puan kaybedir dediğimiz haftada kazanacaklar. Biz umudumuzu son haftaya kadar taşıyacağız. Ekip olarak sahadaki birlik beareberliğimizi, istek ve arzumuzu devam ettirdiğimiz sürece ben şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum. “ dedi.

FUTBOL 90 DAKiKA

Şu an için karşılarındaki rakibin farketmediğine vurgu yapan Mehmet Altıparmak; “ Bizim için rakibin ismi hiç önemli değil. Biz yarın Denizli ile de oynasaydık, Gençlerbirliği ile de oynasaydık hiç farketmeyecekti. Bizim taraftarlarımıza çok ihtiyacımız var.

Takımı sonuna kadar desteklesinler. Futbol 90 dakika. Bizim bu süreçte çok ihtiyacımız var. Bazen maçlar kitleniyor. Kötü olduğumuz günler de oluyor. Ozamanda destek vermeleri bizi daha farklı noktaya getirir. Taraftar taraf olmak demek zaten. Anti oldukları zaman inanın bana herkes etkileniyor. Futbolcularımız çok etkileniyor. Onun için içerde ve dışarda hiç farketmiyor sonuna kadar desteklesinler.

Şimdiye kadar bunu çok iyi yaptılar. Sayı olarak eksiğiz. Bunu daha da fazlalıştırmamız lazım. Bunun en güzle örneğini Eskişehir gösteriyor. Öyle yada böyle her yerde parmakla gösteriliyorlar. Bizimde son 6 haftada böyle olmamız lazım. Bizimde bunu yaratmamız gerekiyor. Önümüzdeki her maç artık tribünlerin dolmasını istiyoruz.” şeklinde konuştu.

ALİ BUDAK

GAZİANTEP- Güneş

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Novel Kitap