Taraftardan bilet fiyatlarına tepki!

Taraftardan bilet fiyatlarına tepki!

Süper Lig’de düşmeme mücadelesi veren Gaziantep Spor’un taraftarları, Karabük maçı için belirlenen bilet fiyatlarına tepki gösterdi.

 

Gaziantep Spor’un cefakar taraftarları, Cuma günü Kalyon Arena’da oynanacak Karabük maçı öncesi yönetimi belirlediği bilet fiyatlarına tepki gösterdi.

Kırmızı-siyahlı taraftarlar sosyal medyadan tepkilerini şu şekilde dile getirdiler: “Takımımızın kötü zamanlar geçirdiği bu günlerde, taraftarımıza karşı yapılan dışlayıcı ve uzak tutma tutumunu şiddetle kınıyoruz. Bizler stat da güçlü olma, takıma destek olma, konusunda mesajlar vererek çağrı yapıyorken; sizler, geneli öğrenci olan taraftarlarınıza sanki şampiyonluğa oynar gibi bilet fiyatı yapmaktan çekinmiyorsunuz. Futbolcumuz (Frantisek Rajtoral) vefat etmiş, kümeye oynuyoruz rakip kayserinin bir sezonluk kombinesi 20 lira bizim tek maç giriş 20 lira.

Böyle zor bir zamanda bu yaptığınız rasyonel davranmadığınızı gösteriyor. Özellikle asgari ücretle çalışan ailelerin öğrencilerinden oluşan taraftar gruplarımızı düşünmemenizin takımla ne kadar uzak bir anlayış içerisinde olduğunuzu gösteriyor. Ayrıca bugüne kadar bu takım için hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen taraftar grubumuzun bulunduğu bölümleri kapatıyorsunuz.

Böyle yaparak biz taraftarları asla yıldıramayacaksınız. Stada almayarak Gaziantepspor’umuzdan uzak tutsanız bile, yüreğimize işlemiş arma aşkını asla durduramayacaksınız . Biz her zaman takımımızın arkasında olmaya devam edeceğiz. Maç içinde sonuna kadar takımımıza destek olacağız.”

MUSA BAŞ

Gaziantep Mega Haber

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER