TUR iSTiYORUZ

TUR iSTiYORUZ

Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktörü Marius Sumudica önemli açıklamalarda bulundu. Her maça takımını kazanmak için hazırladığını belirten Sumudica kupada tur atlamakistediklerini söyledi…
 

lanyaspor ile oynadıkları maçın ilk yarıda oynadıkları en iyi maç olabileceğini belirten Sumudica; “ İlk yarı oynadığımız maçlar arasında en iyisi olabilir bu maç. Daha önce çok maçımız var ama şu ana kadar oynaadığımız en iyi maçlardan biriydi . Trabzon ve Başakşehir mağlubiyetlerinden sonra oyuncularımın içinde burukluk vardı. Çünkü son maçta mağlubiyet almıştık Trabzon’a karşı. Bunu haketmemişlerdi, buna tepki olarak Alanyaspor karşısına bu anlayışla çıktılar. Ve güzel bir oyun sergilediler. Söylediklerime uydular. Altın değerinde bir puan. Güzel bir sonuç oldu bizim için. “ dedi.

GöZLERiM KAPALI iMZALADIM

Yeni kontratı ile ilgili konuşan Sumudica; “ Gözlerim kapalı imzaladım bana sundukları teklifi. Çünkü şehri çok seviyorum. Artık yönetimimiz, şehir bir aile ortamı oluştu. Futbolu oynamak için bütün imkanlara sahibiz. Bana teklif sundular bende kabul ettim. Son 5 yılda çalıştığım takımlarda nazar değmesin gönderilmedim. Hep kendi isteğimle bıraktım. Umarım projelerimiz güzel sonuçlanıp devam eder.

KAZANMAK İÇİN HAZIRLIYORUM

Turgutluspor ile evimizde oynuyoruz. Rakibimizi elememiz gereken bir maç. Ben her maçı kazanmak için sahaya çıkıyorum. Bu lig maçıda olur kupa maçı da olur hazırlık maçıda olur ben takımımı kazanmak için hazırlıyorum. Hedefimiz tur atlamak. Bunuda gerçekleştirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

GAZİANTEP GÜNEŞ

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Novel Kitap