Yok artık dedirten hırsızlık

Yok artık dedirten hırsızlık

 

Bağ evine giren hırsızlar evde değerli eşya bulamayınca evin kapılarını, pencere çerçevelerini, mutfak tezgahı ile elektrik panosunu sökerek kayıplara karıştıA+A-Olay, Şahinbey ilçesi Batalhöyük Mahallesi’nde Abdurrahman Gökçek’e ait iki katlı bağ evinde meydana geldi. Eve giren hırsızlar, değerli eşya bulamayınca evin pencerelerini, kapılarını ve elektrik panosunu sökerek kaçtı. Kentin en işlek semtlerinden birinde meydana gelen olayda iki katlı bağ evinin bütün kapılarını ve pencerelerini çalan hırsızlar, elektrik panosunu da söktü. Evine geldiğinde büyük şok yaşayan 75 yaşındaki Abdurrahman Gökçek, evin sadece duvarlarını yerinde bulabildi.

 TEZGAHI DA SÖKMÜŞLER

Ev sahibi Gök, yaşadığı şaşkınlığın ardından eve girdiğinde ikinci bir şoka daha uğradığını anlatarak, mutfaktaki tezgahın bile sökülerek çalındığını kaydetti. Gök, “Evde demir içeren ne varsa söküp götürmüşler. Kapılarımız, pencerelerimiz bile sökülmüş. Musluğu sökmüşler üstelik su burada açık kalmış” diye konuştu. 

 

 

gaziantep 27

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/kilimrad/public_html/wp-content/themes/theHaberV2/footer.php on line 125