BAŞKAN UMUT YILMAZ, PERSONELLERİYLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN UMUT YILMAZ, PERSONELLERİYLE BAYRAMLAŞTI

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, geleneksel bayramlaşma töreninde belediye personeliyle bir araya geldi. Başkan Yılmaz, personellerin aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diledi.

Başkanlık görevine kısa süre önce başlayan Başkan Umut Yılmaz, Şehitkamil Belediyesi Hizmet Binası’nda düzenlenen törende Başkan Yardımcıları ile birlikte katılım sağladı. Bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Umut Yılmaz, belediye personeline olan teşekkür ve minnet duygularını dile getirdi.

“Şimdiden, ailenizle birlikte sağlıklı, mutlu bayramlar diliyorum.” diyerek konuşmasına başlayan Başkan Yılmaz, sözlerine şu ifadelerle devam etti:

“İnşallah, yarınımız daha güzel geçecek. Ben, inanıyorum. Tüm mesai arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. Kısa bir zaman oldu. Daha gelip çayınızı içemedim. Yarın, bir gün uğrar; çayınızı, kahvenizi içerim. Bugüne kadar gelmediysem sakın ha sizlere karşı bunu bir değer vermedim, gözüyle lütfen algılamayın. Zamanı yetiştiremiyorum. Yakın mesai arkadaşlarım biliyor. Sabah 7’de başlıyoruz, saat gece 11 oluyor, yaklaşık 400 kişiyle görüşmüş oluyorum. En kısa sürede gelip birebir sizlerle tanışacağım. Çocuklarınızın gözlerinden öpüyorum. Anne, babalarınıza lütfen selam söyleyin, ellerinden öpüyorum.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER