PEHLİVANLAR ŞAHİNBEY’DE ER MEYDANINA ÇIKIYOR

PEHLİVANLAR ŞAHİNBEY’DE ER MEYDANINA ÇIKIYOR

 

Åžahinbey Belediyesi ve Türkiye Geleneksel GüreÅŸler Federasyonu’nun birlikte düzenlediÄŸi YaÄŸlı GüreÅŸ müsabakaları 31 Mayıs/1-2 Haziran tarihleri arasında Åžahinbey Geleneksel Spor Merkezi’nde düzenlenecek.

31 Mayıs/1-2 Haziran tarihleri arasında Türkiye YaÄŸlı Pehlivan GüreÅŸ Ligi sezonunun 2. Ayağı Åžahinbey Belediyesi tarafından Åžahinbey Geleneksel Spor Merkezi’nde gerçekleÅŸtirilecek. YaÄŸlı güreÅŸ müsabakaları 31 Mayıs Cuma günü saat 18.00’da Mecidiye Han’dan baÅŸlayarak Balıklı Parkı’na kadar sürecek olan kortej yürüyüşü ile baÅŸlayacak.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NDAN DAVET

Åžahinbey Belediye BaÅŸkanı Mehmet TahmazoÄŸlu YaÄŸlı GüreÅŸ organizasyonuna tüm Gazianteplileri davet ederek, “Şahinbey Belediyesi olarak önemli organizasyona ev sahipliÄŸi yapacağız. YaÄŸlı GüreÅŸ organizasyonumuz 31 Mayıs’ta düzenleyeceÄŸimiz kortej yürüyüşü ile baÅŸlayıp, 01-02 Haziran tarihlerinde Åžahinbey Geleneksel Spor Merkezi’nde devam edecek. HemÅŸerilerimize ata sporumuzu daha yakından tanıma ve izleme imkanı sunacağız. Åžampiyonların katıldığı ve birinden heyecanlı müsabakaların olacağı önemli organizasyona tüm hemÅŸerilerimizi davet ediyorum” dedi.

FİNAL PAZAR GÜNÜ

Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen dev organizasyon 31 Mayıs Cuma günü başlarken, final müsabakası ise 2 Haziran Pazar günü yapılacak. İki gün sürecek olan organizasyon sonrasında altın kemeri kazanacak olan güreşçi belli olacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER