’Haydi Sofraya’ projesiyle Gaziantep Hizmet Ağını Genişletiyor

’Haydi Sofraya’ projesiyle Gaziantep Hizmet Ağını Genişletiyor

Gaziantep BüyükÅŸehir Belediyesi, vatandaÅŸlara uygun fiyata kaliteli yemek imkanı sunan “Haydi Sofraya” projesiyle kentteki hizmet noktalarını artırıyor. Ä°lk olarak Hasan Celal Güzel Millet Bahçesi’nin içinde hizmet vermeye baÅŸlayan bu proje, yoÄŸun ilgi görüyor ve kısa sürede beÅŸ farklı noktada hizmet vermeye hazırlanıyor.

 

BüyükÅŸehir Belediyesi, “Haydi Sofraya” projesinin baÅŸarılı baÅŸlangıcının ardından ÅŸube sayısını artırma kararı aldı. Yeni ÅŸubeler; Gaziantep Ãœniversitesi civarı, Küsget, Düztepe ve Gazikent’te açılacak. Bu sayede, daha fazla vatandaÅŸ uygun fiyata kaliteli yemek imkanından faydalanabilecek.

 

Ekonomik ve hijyenik, 4 çeşit yemek sadece 40 lira

 

“Haydi Sofraya”, sunduÄŸu ekonomik menülerle dikkat çekiyor. Mekanda 4 çeÅŸit yemek sadece 40 lira karşılığında sunuluyor. Öğle servisi 12.00-13.30 saatleri arasında, akÅŸam servisi ise 17.30-19.30 saatleri arasında yapılıyor.

 

Hem hijyenik hem de ekonomik olan bu hizmet, Gazi şehirlilerden büyük beğeni topluyor. Belediyenin bu projesi, sadece uygun fiyatlı yemek sunmakla kalmayıp aynı zamanda sağlıklı ve dengeli beslenme imkanı da sağlıyor.

KAYNAK: GAZÄ°ANTEP Ä°HA

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER