Gaziantep ALG Spor, Hilmi Bugüner ile yola devam ediyor

Gaziantep ALG Spor, Hilmi Bugüner ile yola devam ediyor

Yeni sezon hazırlıklarına start veren Kadınlar Futbol Süper Ligi takımlarından Gaziantep Alg Spor, teknik direktör Hilmi Bugüner yeniden anlaşarak sözleşme imzaladı.

Gaziantep ALG Spor, Hilmi Bugüner ile yola devam ediyor
Kadınlar Futbol Süper Ligi takımlarından Gaziantep Alg Spor, yeni sezon hazırlıklarına start verdi. Gaziantep Alg Spor, 2023-24 sezonun son 6 haftasında takımın başında görev yapan teknik direktör Hilmi Bugüner ile yeniden anlaÅŸarak 2024-2025 sezonu için sözleÅŸme imzaladı. Geçen sezonu istediÄŸi yerde tamamlayamayan ve önümüzdeki sezon teknik direktör Hilmi Bugüner’in raporu doÄŸrultusunda yapacağı transferlerle güçlü bir kadro kurup yeniden ÅŸampiyonluÄŸun iddialı ekibi olmak isteyen Sarı-grili takımın yeni transferleri de kısa sürede duyurmak istediÄŸi öğrenildi.›
“Hocamızla yola devam ediyoruz”

Gaziantep Alg Spor Kulübü BaÅŸkanı Ali Gözcü, teknik direktör Hilmi Bugüner ile yeni sezonda devam etme kararı aldıklarını ve sözleÅŸme imzaladıklarını belirterek, “Yönetim kurulumuzla yaptığımız istiÅŸare sonrası takımımızın son 6 maçında baÅŸarılı bir ÅŸekilde görev alan teknik direktörümüz Hilmi Bugüner ile yeni sezon için yeniden anlaÅŸma saÄŸladık. Bu anlaÅŸmanın kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum. Geçen sezondan gerekli dersleri çıkarıp önümüzdeki sezon yapacağımız iyi transferlerle birlikte Alg Spor yeniden ÅŸampiyonlukta söz sahibi olacağına inanıyoruz. Bu anlaÅŸmanın her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Alg Spor için var gücümüzle çalışacağız”

KAYNAK: FANATÄ°K

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER