GAZÄ°ANTEPLÄ°LER SEVDÄ°KLERÄ° KÄ°TAPLAR VE YAZARLARLA BULUÅžUYOR

GAZÄ°ANTEPLÄ°LER SEVDÄ°KLERÄ° KÄ°TAPLAR VE YAZARLARLA BULUÅžUYOR

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ GAZİANTEPLİ’LERİ SEVDİKLERİ KİTAPLAR VE YAZARLARLA BULUŞTURUYOR.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ GAZİANTEPLİ’LERİ SEVDİKLERİ KİTAPLAR VE YAZARLARLA BULUŞTURUYOR

Şahinbey Belediyesi hafta sonu açılışını gerçekleştirdiği  “Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır” temalı kitap fuarında kitap severler yazarlarla ve kitaplarla bir araya geliyor.

Şahinbey Belediyesi tarafından hafta sonu açılışı gerçekleştirilen ‘Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır” kitap fuarında Bahadır Yenişehirlioğlu, Saliha Erdim, Tuna Kiremitçi, Dilek Cesur, Beyhan Budak, Sinan Yağmur, Cihat Yaycı, Türker Akıncı, Mete Yarar kitap dostları ile bir araya geldi. Kitap fuarına öğrenciler ve kitapseverler yoğun ilgi gösteriyor.

FUARIMIZ 22 EKİM’E KADAR DEVAM EDİYOR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu kitaplarla vatandaşları altıncı kez bir araya getirdiklerini belirterek “Okuyucuların, kitapların ve yazarların bir araya geldiği çok önemli ve güzel bir fuar gerçekleştiriyoruz. Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’ne çocukları ile birlikte gelen aileler, 118 yayın evi arasından istedikleri kitapları çok rahat bulabiliyor ve çocuklarına okuma kültürünü aşılayabiliyorlar. Bu fuardaki asıl amacımız, çocuklarımıza, gençlerimize ve vatandaşlarımıza kitapları sevdirmek. Okuma alışkanlığı kazandırmak. 22 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek olan ve birbirinden değerli yazarlarımızın konferans vereceği fuarımıza, tüm vatandaşlarımızın en az bir defa ziyaret etmesini bekliyorum” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER