Tahmazoğlu: “Halkın sağlığı ile oynayanlara geçit yok”

Tahmazoğlu: “Halkın sağlığı ile oynayanlara geçit yok”

Şahinbey Belediyesi zabıta ekipleri, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların huzur ve güven içinde alışveriş yapabilmeleri için market, pastane, fırın gibi gıda ürünü satılan iş yerlerinde denetim gerçekleştirdi.

Şahinbey Belediyesi zabıta ekipleri, Kurban Bayramı’na sayılı günler kala ilçe genelinde özellikle gıda ürünü satışı yapılan işletmelere yönelik denetimlerini arttırdı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Malazgirt Mahallesi’nde yaptığı denetimde, Bayram öncesi piyasaya sürülmek üzere menşei belli olmayan ve hijyen açısından uygun olmayan ortamda bulunan 20 tona yakın şekerlemeye el koyarak imha etti.

“Vatandaşımızın sağlığını önemsiyoruz”

Vatandaşın saÄŸlığını önemsediklerini ve bu anlamda zabıta ekiplerinin sürekli görev başında olduÄŸu ifade eden Åžahinbey Belediye BaÅŸkan Mehmet TahmazoÄŸlu, “Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşımızın saÄŸlıklı ürünler tüketebilmesi için 7/24 denetimleri devam ediyor Kurban Bayramı öncesi Zabıta ekiplerimiz ile birlikte gıda ürünleri satan fırın ve tatlı ürünleri satan iÅŸ yerleri ekiplerimiz tarafından denetleniyor. Amacımız vatandaşımızın saÄŸlığı açısından hijyenik ortamlarda üretilen ve hazırlanan ürünlerle beslenmesini saÄŸlamak. Åžimdiden tüm vatandaÅŸlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum” diye konuÅŸtu.

KAYNAK: GAZÄ°ANTEP Ä°HA

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER