Derya Bakbak Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Derya Bakbak Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı İsmet Özcan ve bağlı oda başkanları ile Gaziantep Otobüsçüler, Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kellecioğlu’yla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Esnaf ve sanatkar odaları temaslarının birinci durağında Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ni ziyaret eden Dr. Bakbak, 41 bin üyesi olan GESOB’un hem Gaziantep’in hem de bölgenin en büyük kuruluşlarından biri olduğunu ifade etti. Gaziantep’in ekonomik can damarlarından biri olan esnaf ve sanatkar odalarına 20 yıldır büyük önem verildiğini söyleyen Derya Bakbak, “Gazi şehrimizin her bir sokağında, caddesinde, ilçesinde, esnaflarımızın ve sanatkarlarımızın emeği ve hizmeti var. Onlar, kökeni yüz yıllara dayanan ticaret sistemimizin bel kemiğidir. Allah nasip ettikçe yanlarında durmaya, destek vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu. GESOB Başkanı İsmet Özcan’la yaptığı görüşmede; GESOB Başkanvekili ve Kuaförler Odası Başkanı Mesut Alkava, GESOB 2. Başkanı ve Kuyumcular Odası Başkanı Tuncay Tabur, Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Emin İnce, Turistik Eşya Satıcıları Odası Başkanı Hüseyin Yaz, Tuhafiyeciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Kömürcü, İslahiye İnşaatçılar Odası Başkanı Hasan Aydın ve Umum Nakliyatçılar Esnaf Odası Başkanı Tevfik Göğüş’le de fikir alışverişinde bulunan Dr. Bakbak, oda başkanlarının taleplerini dinledi.

GESOB’un ardından Gaziantep Otobüsçüler, Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası’na geçen Derya Bakbak, Başkan Mustafa Kellecioğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Bakbak, 1200 kamyon ve 900 otobüsün kayıtlı olduğu odanın, ihracatın ve üretimin yıldızı Gaziantep’in ulaşım ve lojistiği için büyük önem arz ettiğini belirtti. AK Parti hükümetlerinin her sektöre olduğu gibi ulaşım ve lojistik sektörüne de tam destek verdiğini söyleyen Derya Bakbak, bu desteğin artarak devam edeceğini belirtti.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER