FADILOĞLU: “ADAY GÖSTERİLİNCE, VEBALİMİZ DAHA DA ARTTI”

FADILOĞLU: “ADAY GÖSTERİLİNCE, VEBALİMİZ DAHA DA ARTTI”

 

-FADILOĞLU, ÖNCE HİZMETLERİ ANLATIYOR SONRA VATANDAŞI DİNLİYOR

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi gerçekleştirdiği ziyaretlerle halka yapılan ve yapılacak hizmetleri anlatmak için gün boyu toplumun farklı kesimlerini ziyaret ediyor. Yeni yapılacak hizmetlerle ilgili konuları halkla istişare eden Başkan Fadıloğlu, “Halkımızın desteği, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiriyle yeniden aday gösterilince vebalimiz daha da arttı. Yaptığımız iş hakikaten güzel bir iş ama çok veballi bir iş” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, güne 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla organize edilen 12. Geleneksel Minik Kulaçlar Yüzme Şenliği’ne katılarak başladı. 13 farklı kulübün 573 sporcusunun katılımıyla Alleben 1 Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen organizasyonda Başkan Fadıloğlu, sporcuları tebrik etti.

Sürücü kursu işletmecileriyle Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelerek yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulunan Başkan Fadıloğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Şehitkamil Sanat Merkezi’nde, Şehitkamil Sanat Merkezi Çocuk Orkestrası Konserine katılım sağladı.

Fadıloğlu’nun sonraki adresi Güvenevler Pazar Yeri oldu. Hem esnaf hem de vatandaşla selamlaşan ve sohbet eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, akşam saatlerinde Aktoprak ve Sam Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu’na ziyaretlerinde; AK Parti Grup Başkanvekili ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mesut Bozatlı, İrfan Çelikaslan, Bünyamin Bozgeyik, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, AK Parti Gaziantep Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti.

YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAK ADINA VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ

Vatandaşa hitaben konuşan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, şöyle konuştu:

“Allah; kısmet etti, halkımızın desteğiyle bu göreve geldik. Daha sonraki süreçte de halkımızın desteği, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiriyle yeniden aday gösterilince vebalimiz daha da arttı. Yaptığımız iş hakikaten güzel bir iş ama çok veballi bir iş. Allah, hepimize hayır hizmet yapmayı nasip etsin. Şehitkamil Belediyesi olarak eşit hizmet anlayışıyla ilçemizin her noktasına nitelikli hizmetler kazandırıyoruz. Şehir planlarımızı, uzun vadeli ve hakkaniyete uygun şekilde uyguluyoruz. Mahallenin özelliklerini ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Şehitkamil Belediyesi olarak her insanımızı ayrı ayrı önemsiyoruz. Sorumlu olduğumuz her bireyin yaşam kalitesini artırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemiz genelindeki hiçbir bölge ya da mahalle arasında ayrım yapmaksızın; ulaşımdan çevreye, eğitimden kültür-sanat ve spora kadar pek çok alanda nitelikli projeler hayata geçiriyoruz. İlçemizin kendi hikâyesine, kültürüne, bölgesel karakterlere uygun, kent kültürünü koruyan, bu kültüre ve halkımıza hizmet edecek anlayışımızı devam ettireceğiz. Milletimizin ihtiyaçlarını öngörme ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üretme vizyonumuzu, insan odaklı bir anlayışla daha ilerilere taşıyacağız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER