Haftalardır Kadroda Yoktu !

Haftalardır Kadroda Yoktu !

Okan Buruk, Hakim Ziyech’i Neden Oynatmadığını Açık Açık Söyledi…
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Antalyaspor maçının ardından Hakim Ziyech’in durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Ziyech’in ayağını denediÄŸini ancak ufak bir aÄŸrı hissettiÄŸini belirten Buruk, risk almak istemediklerini ifade etti. Ayrıca, oyuncuların üst üste maç temposuna alışık olmadığını ve bu durumun sakatlıklara yol açabileceÄŸini dile getirdi. Buruk, milli aradan sonra Ziyech’in performansını ortaya koyacağını umduÄŸunu söyledi.

Süper Lig’de ve Åžampiyonlar Ligi’nde yoluna kayıpsız devam eden Galatasaray’da teknik direktör Okan Buruk, Antalyaspor maçı sonrası deÄŸerlendirmelerde bulundu.

“3 MAÇ OYNAYINCA AÄžRISI OLDU”
Yıldız futbolcu Ziyech hakkında konuÅŸan Buruk, “Hakim Ziyech ayağını denedi ve ufak aÄŸrı var. Risk almak istemedik. Bu oyuncular üst üste maç temposuna alışık deÄŸil. Uzun süre oynamadılar. 3 maç oynayınca, aÄŸrısı oldu. Çok sakatlık yok, her ÅŸey tertemiz gidiyor. Sakatlık olmadan yolumuza devam etmeliyiz. Ä°nÅŸallah hakim, milli aradan sonra maç performansını ortaya koyacaktır” dedi.

“KÖTÃœ BÄ°R ZEMÄ°N VARDI”
Öte yandan Antalyaspor maçındaki zemini eleÅŸtiren deneyimli çalıştırıcı, “Kötü bir zemin vardı. Birçok yerde olduÄŸu gibi.. Hava ÅŸartları da sıcaktı, nem vardı. Bu da oyunun kalitesini düşürdü. Zaman zaman da yorulduk” ifadelerini kullandı.

 

 

GAZÄ°ANTEP GÃœNEÅž

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER